OnlineAplikacjeVodeon

Vodeon Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Vodeon.pl Sp. z o.o.
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
396

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Niszowe filmy
  • Dużo horrorów i anime
  • Niskie ceny filmów premium
Minusy:
  • Oferta nie dla każdego

Vodeon to serwis VOD specjalizujący się w dostarczaniu filmów i seriali metodą wideo na życzenie. W odróżnieniu od innych konkurencyjnych usług, skupia się na konkretnych gatunkach filmowych. Usługa jest współtworzona przez Tomasza Raczka, który wypowiada się na temat niektórych filmów dostępnych w ofercie.

 

W Vodeon znajdziesz głównie horrory, komedie i anime. W ofercie są również filmy wojenne, kryminały, dokumenty czy filmy akcji, ale to właśnie te gatunki są wiodące. Wśród filmów znajdziemy wiele niszowych pozycji, a także tych należących do klasy B. Miłośnicy filmów ze Wschodu odnajdą wiele ciekawych produkcji, w tym takie jak Grobowiec świetlików studia Ghibli. 

 

W Vodeon dostępne są materiały darmowe i premium. Ceny filmów są atrakcyjne - najtańsze kosztują już 1,23 zł z podatkiem VAT (płatność SMS-em), inne to wydatek kilku złotych, ale na tle konkurencji, Vodeon ma przystępną ofertę cenową.

 

Ciekawą funkcją jest możliwość zarabiania na  promowaniu  filmów. Jeśli będziesz polecać filmy na Facebooku, forum, blogu czy w rozmowie ze znajomym, otrzymasz punkty jeśli tylko ktoś wykorzysta twój link i rozpocznie oglądanie.  Za taką promocję można zarobić realną gotówkę. 

 

Vodeon to ciekawa propozycja dla fanów kina z Japonii, Korei oraz miłośników horrorów, również tych klasy B. Dzięki dużej ofercie darmowych filmów to miejsce, które warto odwiedzić w poszukiwaniu filmów w internecie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0