OnlineAplikacjeWP Dysk

WP Dysk Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
WP Dysk
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
395

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Za darmo
Minusy:
  • Tylko 5 GB pamięci

WP Dysk jest usługą oferującą przestrzeń na wirtualnym dysku sieciowym, wzorowaną na Dropbox, Google Drive czy OneDrive. Użytkownik otrzymuje zabezpieczoną przestrzeń dyskową, na której może przechowywać zdjęcia, pliki muzyczne, dokumenty czy kopie zapasowe swoich plików. Z łatwością pliki można udostępnić znajomym lub wspóldzielić z nimi np. podczas tworzenia jekiegoś projektu.  

 

WP Dysk w darmowej wersji oferuje 5 GB przestrzeni, którą można dowolnie wykorzystać. Do rozpoczęcia korzystania z usługi wymagane jest posiadanie konta WP.pl. Wystarczy zalogować się na dane z poczty, by móc cieszyć się dyskiem. 

 

WP Dysk, poza wersją online, uruchamianą w przeglądarce, posiada również aplikację na Android oraz program na Windows. Podobnie jak w innych aplikacjach chmurowych, możliwe jest synchronizowanie plików między wieloma urządzeniami. Z poziomu przeglądarki możemy dokonywać operacji plikowych oraz uruchamiać dokumenty, co daje dostęp do plików z każdego miejsca na ziemi, o ile posiadamy tam dostęp do sieci. 

 

WP Dysk jest dostępny jedynie w wersji 5 GB, ale producent planuje rozszerzyć ofertę o płatne pakiety. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0