OnlineAplikacjeWeather Underground

Weather Underground Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Weather Underground, Inc.
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
377

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Szczegółowe informacje pogodowe
  • W pełni funkcjonalna darmowa wersja
Minusy:
  • Niepełne spolszczenie interfejsu

Weather Underground to aplikacja online dająca dostęp do szczegółowych informacji pogodowych na całym świecie. 

 

Weather Underground posiada funkcję automatycznego lokalizowana naszego komputera, więc od razu pokazuje pogodę dla lokacji, w jakiej się znajdujemy. Istnieje łatwa możliwość zmiany miejsca, w którym chcemy sprawdzić pogodę. Wystarczy podać lokację – miasto, województwo, państwo czy adres lotniska, by przenieść się do szczegółowej karty zawierającej pogodę na dany dzień i kolejne 9 dni. 

 

W serwisie można sprawdzić temperaturę, wilgotność, informacje dotyczące wschodu i zachodu Słońca, punkt rosy, stopień zachmurzenia, widzialność, ciśnienie czy promieniowanie UV. W zimie serwis pokaże również grubość pokrywy śnieżnej, a w niektórych lokacjach można sprawdzić również jakość powietrza i stężenie pyłków. Pogodę można sprawdzić w formie tekstowej, graficznej (grafy), tabelarycznej, jak również na mapie satelitarnej. Warunki pogodowe można sprawdzać również korzystając z kamer internetowych, które odnajdziemy na mapie. Serwis posiada bazę 12 tysięcy kamer rozlokowanych w wielu zakątkach świata, w tym w Polsce.

 

Korzystanie z Weather Underground jest bezpłatne i nie wymaga posiadania konta. Serwis jest częściowo w polskiej wersji językowej: w języku angielskim pozostawiono niektóre części interfejsu, ale większość informacji pogodowych jest w naszym języku. Możliwe jest subskrybowanie płatnej wersji usługi, co kosztuje 10 dolarów rocznie i m.in. usuwa reklamy. Użytkownik może również zdefiniować pogodowe powiadomienia w formie e-mail, ale ta usługa dotyczy tylko miejsc na terenie USA.

 

Weather Underground można zainstalować za darmo na platformach mobilnych: iOS, Android i Kindle.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0