OnlineAplikacjeWiMP

WiMP Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
WiMP Music
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
383

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Duża biblioteka utworów
  • Funkcja offline
Minusy:
  • Ograniczony czas odtwarzania w trybie darmowym

WiMP to jeden z kilku dużych, prężnie rozwijających się aplikacji online dających dostęp do milionów utworów przeróżnych artystów. 

 

WiMP działa na zasadzie streamingu – użytkownik ma możliwość przesłuchania 2 milionów płyt, na które składają się 23 miliony utworów. By łatwiej poradzić sobie w eksploracji bazy muzycznej, WiMP posiada funkcję rekomendacji, toplisty, playlisty oraz możliwość oznaczania utworów jako ulubione. 

 

Dużą zaletą serwisu jest funkcja offline – użytkownik może pobrać muzykę, która go interesuje i przekopiować np. do smartfona czy odtwarzacza mp3, by móc szukać bez konieczności połączenia internetowego. Będzie to szczególnie przydatne w podróży, gdzie nie ma zasięgu internetu w telefonie.

 

Użytkownik ma możliwość sprawdzenia działania serwisu za darmo. Pakiet darmowy daje dostęp do słuchania muzyki z przeglądarki internetowej. Baza utworów jest nieograniczona, jednak nie ma możliwości korzystania z funkcji offline. Najpoważniejszym minusem darmowego konta jest ograniczony czas odtwarzania muzyki. W abonamencie Basic za 9,99 zł miesięcznie nie ma już tego problemu. Wydając 19,99 zł za subskrypcję Premium, otrzymujemy dostęp do funkcji offline.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0