OnlineAplikacjeWikiloc

Wikiloc Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Mapy
Producent:
Wikiloc
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
426

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Bogata oferta szlaków
Minusy:
  • Cały interfejs nie jest dostępny w polskiej wersji językowej

Wikiloc został stworzony z myślą o miłośnikach sportów. Serwis jest tworzony przez użytkowników, którzy dzielą się ciekawymi szlakami i planami wycieczek na całym świecie. Użytkownik może wybrać typ szlaku jaki go interesuje. Do wyboru są m.in. szlaki dla wycieczek pieszych, rowerowych, wspinaczkowe, kajakowe, narciarskie czy dla samochodów terenowych i quadów. W serwisie można odnaleźć trasy tworzone przez użytkowników, jak i trasy rajdów i spotkań miłośników sportów motorowych.

 

W bazie Wikiloc znajduje się ponad 2 miliony szlaków, z czego część stanowią trasy w Polsce. Serwis pokazuje dokładną trasę na mapie Google i daje możliwość jej pobrania, by móc ją wczytać w swoim smartfonie. Użytkownicy udostępniają nie tylko trasę, ale również fotografie, jak również określają stopień trudności. Użytkownicy chcący udostępnić swoją trasę mogą narysować go ręcznie na mapie lub załadować z urządzenia GPS. Przydatnym narzędziem jest wykres obrazujący wzniesienia i różnice wysokości nad poziomem morza na miejscu początkowym i mecie.

 

Obsługa serwisu jest prosta, a interfejs użytkownika został przygotowany w polskiej wersji językowej, choć nie wszystkie podstrony zostały spolszczone. Wikiloc oferuje aplikacje na iOS i Android.

 

Wikiloc może zostać wykorzystany do planowania wycieczek krajoznawczych w Polsce i na całym świecie. Bogata oferta fotografii (ponad 3 mln) pozwala poznać różne zakątki świata, a wygodę gwarantuje możliwość zapisywania szlaków i dodawania do ulubionych. Użytkownicy mogą korzystać z serwisu bezpłatnie. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0