OnlineAplikacjeWindyty

Windyty Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Mapy
Producent:
Ivo
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
466

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Świetna prezentacja graficzna
Minusy:
  • Brak aplikacji mobilnych

Windyty to interaktywna mapa wiatrów pokazująca w efektowny sposób jak wygląda siła wiatru na na wybranym obszarze: zarówno w skali mikro, jak i całego kontynentu. 

 

Serwis daje możliwość sprawdzenia siły wiatru w danym momencie oraz w przyszłości: w przeciągu kilku kolejnych godzin czy najbliższych dni. Usługa ma charakter non profit - twórcą jest programista Ivo, będący fanem kitesurfingu, który stworzyć narzędzie pozwalające na szybkie sprawdzenie siły wiatru, by pomóc innym miłośnikom tego sportu, ale Windyty może mieć również zastosowanie dla wielu innych osób. Serwis nie posiada opcji premium, ani reklam. 

 

Do największych zalet serwisu należy niezwykle przejrzysty i nowoczesny interfejs oraz efektowne wizualizacje graficzne, które można dostosować do swoich preferencji. 

 

Serwis wykorzystuje dane mapowe HERE maps, system mapowego stworzonego przez Nokię oraz innych danych mapowych. Informacje dotyczące wiatrów są pozyskiwanie z amerykańskiego systemu pogodowego GFS  (NOAA), który jest podstawowym źródłem informacji pogodowych dla wielu serwisów. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0