OnlineAplikacjeZCubes

ZCubes Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
ZCubes
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
439

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Darmowy
  • Spora funkcjonalność
Minusy:
  • Nietypowy interfejs może odrzucić

ZCubes to darmowy pakiet biurowy pozwalający na pracę z dokumentami tekstowymi, arkuszami kalkulacyjnymi, prezentacjami i grafiką. Program posiada podobną funkcjonalność co inne online’owe odpowiedniki Office’a, takie jak Dokumenty Google czy Zoho Docs. Głównym wyróżnikiem ZCubes jest interfejs. 

 

W większości aplikacji online mających zastąpić tradycyjny pakiet biurowy, menu jest zbliżone do klasycznego, znanego z Office’a. Funkcje dotyczące formatowania tekstu, nagłówka czy podliczania kolumn, są umieszczone w paskach narzędziowych nad obszarem roboczym. W ZCubes zostało to rozwiązane w formie interaktywnego menu, wywoływanego myszką. Dużą zaletą pakietu jest dobry, rozbudowany program do tworzenia grafiki wektorowej.

 

Przyzwyczajenie się do pracy z tym nietypowym interfejsem może być trudne. Co ciekawe, do pracy z dokumentami, ZCubes nie wymaga rejestracji, ale tym samym – nie daje możliwości przechowywania plików w chmurze.

 

Niestety, ZCubes nie jest aplikacją dostępną w polskiej wersji językowej. Brak polonizacji zawęża grupę docelową, szczególnie, że istnieją na rynku programy tego typu dostępne w naszym języku (np. Dokumenty Google). 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0