OnlineAplikacjeZipShare

ZipShare Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
WinZip International LLC
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
332

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Przejrzyste zasady
Minusy:
  • Mała objętość pliku w darmowej wersji

ZipShare to serwis hostingowy stworzony przez producentów jednego z najbardziej znanych archiwizerów - WinZipa. Dzięki niej możemy w łatwy sposób dzielić się plikami ze znajomymi czy całkowicie obcymi internautami. 

 

Użytkownik ma możliwość bezpośredniego przesłania pliku z dysku komputera lub wykorzystania usług typu chmura. Jeśli przechowujesz pliki na Dropbox, Google Drive czy OneDrive możesz wybrać plik, który znajduje się na twoim koncie i szybko przenieść go do ZipShare. Link do pliku może zostać wysłany na pocztę e-mail, Facebooka, Twittera lub Linkedin. 

 

W podstawowej wersji, ZipShare jest dostępny za darmo, jednak posiada spore ograniczenia - plik może mieć maksymalnie 50 MB megabajtów. Brakuje również opcji szyfrowania danych, zarządzania plikami (np. zmiany nazwy, usuwania) czy zipowania i wypakowywania plików w chmurze. Konto ZipShare Pro kosztuje 39,95 dolarów rocznie i rozszerza funkcjonalność o te funkcje, jednocześnie zwiększając maksymalną wielkość pliku - do 2 GB. 

 

Usługa jest zintegrowana z najnowszymi wersjami WinZipa, co oznacza, że bezpośrednio z okna programu można zlecić wysłanie archiwum na serwer ZipShare

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0