OnlineAplikacjeZippyshare

Zippyshare Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
Zippyshare
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
329

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Dwa uploadery
  • Brak limitów pobierania
  • Brak rozbudowanej opcji premium
Minusy:
  • Archaiczny wygląd

Chcesz wysłać znajomemu plik, który nie mieści się do załącznika poczty? Serwis hostingowy Zippyshare umożliwia wysłanie pliku i oznaczenie go jako prywatny. Oznacza to, że dostęp do niego będzie miała tylko osoba, której przekażesz unikalny link. Usługa posiada również możliwość wysłania plików, które nie są prywatne. Mogą to być np. zdjęcia z wakacji przekazane grupie przyjaciół.

 

Plik, który przesyłamy na Zippyshare może mieć maksymalnie 200 MB. Serwis nie ma ograniczenia przestrzeni dyskowej czy wymogu rejestracji. Cechą charakterystyczną jest brak ograniczeń dotyczących prędkości pobierania. Pliki są przechowywanie 30 dni od ostatniego pobrania. Twórcy zapewniają, że nie śledzą danych wysyłanych na ich serwery i nie stosują narzędzi typu spyware. Serwis jest dostępny częściowo w polskiej wersji językowej, a interfejs jest bardzo prosty w użytkowaniu. 

 

Zippyshare ma dwa narzędzia do przesyłania plików - można skorzystać uploadera HTML oraz wykonanego w technologii Flash. Oba mają taką samą funkcjonalność, ale zastosowanie dwóch rozwiązań technicznych zwiększa dostępność do Zippyshare na mniej konwencjonalnych przeglądarkach internetowych czy urządzeniach mobilnych np. tabletach. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0