OnlineAplikacjeZumi

Zumi Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Mapy
Producent:
Grupa Onet.pl S.A.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
491

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Duża liczba punktów
  • Atrakcyjny interfejs
  • Dobra mapa
  • Brak konieczności rejestracji
Minusy:
  • Opcje wytyczania trasy mogłyby być większe

Zumi prezentuje nietypowe podejście do map internetowych. W odróżnieniu od większości tego typu produktów obecnych na rynku, jest spersonalizowanie na wyszukiwanie konkretnych punktów usługowych, handlowych i restauracji. Serwis pełni funkcję lokalizatora internetowego, a dopiero później mapy.

 

Na stronie głównej wystarczy wpisać miasto i rodzaj miejsca, jakiego szukasz – może to być restauracja, sklep z odzieżą czy księgarnia, hotel, przychodnia lekarska. Serwis zaprezentuje Ci wyniki pasujące do twoich kryteriów, a także zaproponuje inne oferty np. gdy szukasz pizzerii, poza wynikami lokalnych restauracji, otrzymasz również ofertę pizzerii z dowozem. 

 

Poza rozbudowaną funkcją lokalizacyjną, Zumi można wykorzystać jako tradycyjną mapę pozwalającą na wytyczenie trasy pieszej, samochodowej między dowolnymi miejscami w Polsce. Serwis został przystosowany do obliczania trasy dla komunikacji miejskiej.

 

Zumi domyślnie prezentuje mapę w formie wektorowej, co gwarantuje wysoką przejrzystość, jednak możliwe jest również wykorzystanie bardziej realistycznego widoku satelitarnego oraz hybrydowego – łączącego zdjęcia satelitarne z innymi danymi mapowymi.

 

Korzystanie z Zumi jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji. Serwis jest zrealizowany w nowoczesnym stylu – interfejs składa się z dużych, czytelnych przycisków i kojarzy się ze stylistyką Windows 8, dzięki czemu dla wielu użytkowników komputerów będzie niezwykle przyjazny.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0