OnlineAplikacjeDocs

Docs Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
381

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Znajome interfejsy programów
  • Możliwość pobierania/wysyłania plików
Minusy:
  • Konieczność posiadania konta Facebook

Aplikacja online Docs to propozycja dla osób, które przyzwyczaiły się do klasycznych programów z pakietu Office, ale zależy im na mobilności – dostępie z wielu komputerów i przechowywaniu dokumentów w chmurze. 

 

Program powstał w Microsofcie, więc jest w pełni kompatybilny z plikami tworzonymi w tradycyjnych narzędziach pakietu Office. Do Docs można zalogować się tylko przez konto z Facebooka, a dostęp do plików mamy z poziomu witryny docs.com. 

 

Docs oferuje podstawowe możliwości znane z programów Word, Excel oraz PowerPoint. Funkcji jest niewiele, ale pozwalają na swobodne wprowadzenie tekstu w edytorze lub podliczanie kolumn pełnych liczb. Pod względem zasady działania, Docs jest bardzo podobne do Office Web Apps – aplikacji również stworzonej przez Microsoft do online’owego edytowania dokumentów, jednak pod markę Office.  

 

Dokumenty można udostępniać innym użytkownikom oraz oznaczać tagami, co ułatwia wyszukiwanie. Program pozwala na pobieranie plików na dysk oraz przesyłanie dokumentów do Docs. Aplikacja jest dostępna jedynie w angielskiej wersji językowej i jest powiązana z kontem Facebook, więc bez obecności na tym portalu społecznościowym, nie będziesz miał możliwości na pracę z Docs

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0