OnlineAplikacjee-podroznik.pl

e-podroznik.pl Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Mapy
Producent:
Teroplan S.A.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
317

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Dobry mechanizm wyszukujący
  • Prostota obsługi
Minusy:
  • Brak aplikacji na iOS

e-podroznik.pl to serwis stworzony dla osób podróżujących za pomocą komunikacji masowej. Użytkownik może podać miejsce wyjazdu, adres celu i ustalić datę i godzinę planowanego odjazdu. System wyszuka odpowiednie połączenia PKS, PKP, MPK i Bus. Dodatkiem są szczegółowe rozkłady jazdy komunikacji miejskiej w Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu czy Trójmieście.

 

Serwis jest w stanie automatycznie wyszukać wszystkie dostępne połączenia i zaplanować ewentualne przesiadki. Program pokaże również trasę, czas przejazdu, oczekiwania na kolejny środek transportu czy cenę biletów. Możliwe jest również zamówienie biletów online. e-podróżnik.pl jest dostępny w formie online, w przeglądarce internetowej, ale producent wydał również wersję mobilną, dostępną w Google play (Android). Witryna została również przystosowana do wyświetlania przez telefon. 

 

Wszelkie połączenia są prezentowane na wygodnej mapie, a e-podrożnik.pl pokazuje wszelkie niezbędne informacje, pozwalające na łatwe zorganizowanie nawet długiej podróży. Wartym uwagi faktem jest aktualność rozkładów jazdy, dzięki współpracy z wieloma przewoźnikami. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0