OnlineAplikacjeeDarling

eDarling Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Społeczności
Producent:
Affinitas GmbH
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
390

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Bardzo szczegółowy kwestionariusz
  • Dobry mechanizm doboru partnerów
Minusy:
  • Wysokie koszty członkostwa premium
  • Duże ograniczenia darmowego konta

Serwis eDarling to jeden z najpopularniejszych portali randkowych, pozwalający na znalezienie bratniej duszy. 

 

By móc korzystać z funkcji serwisu konieczne jest zarejestrowanie się w serwisie i wypełnienie kwestionariusza dotyczącego wieku, wykształcenia, pochodzenia etnicznego, światopoglądu, wyglądu i zawodu. Użytkownik musi poddać siebie ocenie. Do podanych zwrotów opisujących wygląd i cechy charakteru należy wybrać stopień trafności: od w ogóle nie pasuje do bardzo pasuje. By ukończyć proces rejestracji trzeba odpowiedzieć na dziesiątki pytań, więc serwis zbiera kompleksowe informacje dotyczące twojej osoby oraz wymagań co do partnera/partnerki, co pozwala na sprawne sparowanie z innymi użytkownikami o podobnych preferencjach. W razie problemów z niektórymi pytaniami dotyczącymi charakteru, możemy rozwiązać test osobowości. 

 

Ostatnim etapem rejestracji jest przesłanie zdjęć z dysku lub ich import z Facebooka. Następnie następuje proces przeszukiwania bazy serwisu w celu odnalezienia partnerów, którzy spełniają twoje wymagania. Serwis korzysta z modelu matematycznego, dopasowującego partnerów pod kątem geograficznym, psychologicznym, finansowym i osobistych preferencji poszukującego.

 

Serwis zachowuje prywatność użytkowników - nie przedstawia adresu i nazwiska, ale wszystkie niezbędne informacje dotyczące profilu są prezentowane innym użytkownikom. Brakuje jedynie dostępu do zdjęć, który mają jedynie użytkownicy opłacający abonament.

 

Serwis eDarling posiada rozbudowany model premium. Użytkownik może wykupić dwie subskrypcje: Członkostwo Premium i Premium PLUS, które kosztują kilkadziesiąt złotych miesięcznie. eDarling Premium daje dostęp do zdjęć, nieograniczonej komunikacji z innymi użytkownikami oraz informacji o odwiedzających Twój profil. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0