OnlineAplikacjeFacebook

Facebook Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Społeczności
Producent:
Facebook
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
501

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Ogromna popularność
  • Dostęp do wieli gier i aplikacji
Minusy:
  • Interfejs jest nieco przeładowany

Facebook to dziś jedna z najbardziej popularnych witryn w internecie i największy portal społecznościowy, który zrzesza setki milionów osób z całego świata pozwalając im na komunikację: dzielenie się przemyśleniami, zdjęciami i ciekawymi linkami.

 

Facebook posiada wbudowany komunikator, a także daje możliwość publikacji interesujących informacji i linków na osi czasu, w której znajdują się również zdjęcia oraz ważne wydarzenia z życia facebookowicza. Serwis pozwala na tworzenie grup i fanpage’ów. Podstawową funkcjonalnością w Facebooku jest możliwość komentowania i „lajkowania” czyli polubienia komentarza, wpisu, zdjęcia czy fanpage’a.

 

Wokół podstawowych funkcji komunikacyjnych, przez lata w Facebooku narosły różnego rodzaju narzędzia dodatkowe, a serwis stał się bardzo ważnym elementem marketingu internetowego. Wszystkie liczące się firmy -  małe i duże - prowadzą swoje fanpage, podobnie jak artyści czy administratorzy różnego rodzaju hobbystycznych stron internetowych. Na Facebooku można więc śledzić nowości z różnych branży, brać udział w konkursach organizowanych przez firmy, a także korzystać z bogatej oferty aplikacji: od gier online, przez programy lojalnościowe, a skończywszy na aplikacjach bankowych. 

 

Facebook jest popularny w wielu krajach świata, a od 2008 jest dostępny w polskiej wersji językowej. Mimo tego, obsługa serwisu może okazać się skomplikowana dla osób, które nie są zaznajomione z nowoczesnymi serwisami społecznościowymi. Wszystko za sprawą ogromnej ilości funkcji. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0