OnlineAplikacjeFeedly

Feedly Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strony WWW
Producent:
Feedly
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
641

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Duże możliwości organizacji treści
  • Skuteczne działanie
  • Możliwość modyfikacji wyglądu
  • Integracja z przeglądarkami i smartfonami
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

Feedly to zaawansowane narzędzie do agregowania treści internetowych działające na zasadzie czytnika RSS.  Usługa została uruchomiona w 2008 roku i od tego czasu zdobyła bardzo dużą popularność, szczególnie po wyłączeniu przez Google swojego Czytnika kanałów RSS. Aktualnie z narzędzia korzysta kilkanaście milionów internautów. 

 

Siła Feedly tkwi w prostocie interfejsu, skutecznym działaniu oraz wysokiej mobilności. Poza wersją PC, odpalaną w przeglądarce, Feedly jest również aplikacją na Androida i iOS. Pozwala to na multipaltformową kontrolę nad zasubskrybowanymi treściami. Dostęp do Feedly może odbywać się za pośrednictwem strony www oraz rozszerzeń do przeglądarek.  Wygląd usługi można zmieniać stosując motywy.

 

By dodać witrynę, której wiadomości chcemy śledzić, należy użyć przycisku Add Content. Feedly automatycznie znajdzie w serwisie odpowiedni plik odpowiedzialny za generowanie RSS.  Interesujących nas tematów można szukać po tagach.  Zaletą jest system organizacji treści, w którym możemy tworzyć kategorie i dokładnie personalizować powiadomienia oraz metodę wyświetlania treści: agregować same nagłówki lub nagłówki z początkiem treści.  Poza tym, zaznaczanie przeczytanych wpisów może odbywać się na kilka sposobów. Dzięki dużej możliwości personalizacji, Feedly jest jednym z liderów na rynku. Jednym minusem może być brak polskiej wersji językowej interfejsu. Warto zwrócić uwagę, że Feedly jest narzędziem darmowym, jednak producent oferuje również wersję Pro z lepszą wyszukiwarką, przyspieszonym aktualizowaniem kanałów RSS oraz innymi, drobnymi funkcjami. Popularność Feedly Pro jest znikoma – na kilkanaście milionów użytkowników, z wersji rozszerzonej korzysta kilkadziesiąt tysięcy osób.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0