OnlineAplikacjeFokus TV

Fokus TV Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
SPEKTRUM SP. Z O.O.
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
454

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Intuicyjny interfejs
  • Bez opłat
Minusy:
  • Mała oferta VOD

Fokus TV to aplikacja online umożliwająca oglądanie kanału telewizyjnego Fokus TV, skupiającego się na dostarczaniu treści edukacyjnych. Poza internetem, kanał jest dostępny w kablówkach oraz telewizji naziemnej.

 

W serwisie można zaleźć wiele filmów dokumentalnych oraz przyrodniczych m.in. o kosmosie, Ziemi, historii, medycynie czy sportach ekstremalnych.  Część materiałów jest kierowana do dzieci i młodzieży, inne mają charakter poradnikowy, dla szerszego grona odbiorców. Oferta programowa jest duża, a kanał ma silny walor edukacyjny.  Co ciekawe, podczas oglądania możliwe jest komentowanie jego treści na czacie. 

 

Serwis nie działa zgodnie z metodą VOD. Użytkownik nie może wybierać określonych programów czy odcinków. To usługa pozwalająca głównie na oglądanie kanału Fokus TV na żywo - to co można obejrzeć w telewizji - jest również w Internecie. Jedynie część materiałów można obejrzeć w formie plików na żądanie.

 

Fokus TV posiada nowoczesny, intuicyjny interfejs pozwalający na szybki dostęp do programu. Nawigacja jest bardzo prosta, a telewizja działa sprawnie, bez żadnych opłat i konieczności rejestracji konta.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0