OnlineAplikacjeFotka

Fotka Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Społeczności
Producent:
Fotka.pl Sp. z o.o.
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
584

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Duża baza użytkowników
  • Przejrzysty interfejs
Minusy:
  • Funkcja Klubu Gwiazd zaburza mechanikę serwisu (oceny)

Fotka to jeden z największych serwisów społecznościowych, który ma charakter portalu randkowego. Portal istnieje od 2001 roku i stał się niezwykle popularnym miejscem, w którym publikowane są miliony zdjęć i komentarzy. 

 

Podstawową funkcją Fotki jest możliwość wyszukiwania osób, które mogą do siebie pasować pod kątem związku. W wyszukiwarce osób można zdefiniować interesujący nas płeć, wiek, wygląd (m.in. koloru oczu, włosów, wzrost) oraz podejście do życia: stosunek do dzieci, papierosów czy posiadania dzieci. Po odpowiednim wybraniu wszystkich preferencji, Fotka przedstawia profile osób, które najbardziej pasują do naszej osoby.

 

W ramach serwisu działa Czat, Forum oraz Grupy zrzeszające osoby o tych samych zainteresowaniach. W ramach serwisu można również bawić się grami online oraz oglądać transmisje wideo, które prowadzą na żywo inni użytkownicy. Fotka posiada także zakładkę Ranking, w której znajdziemy najlepiej oceniane osoby znajdujące się w serwisie.

 

Korzystanie z Fotki jest bezpłatne. Użytkownicy mogą kupować sobie lub innym osobom znajdującym się na portalu dostęp do Klubu Gwiazd, który usuwa reklamy, dodaje wyróżnienie profilu, pozwala na sprawdzenie kto i jak często odwiedzał twój profil, a także modyfikuje funkcję wystawiania ocen. Posiadając płatne konto, możliwe jest usuwanie nieprzychylnych ocen oraz zbieranie oceny 11, wykraczającej poza standardową, 10-stopniową skalę

 

Fotka jest dostępna z poziomu przeglądarki internetowej oraz jako aplikacja mobilna dla Androida.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0