OnlineAplikacjeGoogle Analytics

Google Analytics Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strony WWW
Producent:
Google Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
382

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Wysoka wiarygodność
  • Rozbudowane raporty
  • Brak opłat
Minusy:
  • Dotarcie do wszystkich opcji nie jest intuicyjne

Google Analytics zostało stworzone z myślą o administratorach i twórcach witryn internetowych. Serwis pozwala na dokładne analizowanie ruchu na stronach internetowych i badanie skuteczności reklam. 

 

Za sprawą narzędzia możliwe jest generowanie szczegółowych raportów zawierających dane demograficznej, informacje dotyczące zainteresowań i dane geograficzne internautów. System wykrywa rodzaje przeglądarek, śledzi czas spędzony na witrynie, jak również bada przepływ użytkowników między serwisami. Użytkownik może dokonać ręcznej analizy lub zdać się na mechanizmy zaprojektowane przez Google. Dzięki Google Analytics wiesz ile osób odwiedziło twoją stronę internetową lub bloga, jaki procent użytkowników jest powracających, ilu przychodzi z wyszukiwarki internetowej, a ilu z innych witryn. Google Analytics pozwala na sprawdzenie słów kluczowych, prowadzących do strony i wielu innych informacji dotyczących internautów. Interfejs jest łatwy w użyciu i dostępny w języku polskim. 

 

Google Analytics jest wiodącym serwisem oferującym analizę ruchu na stronach internetowych, głównie dzięki swojemu rozbudowaniu, wiarygodności i wysokiej konfigurowalności. Usługę można zintegrować z kontami AdWords i AdSense – serwisami reklamowymi Google. 

 

Mimo swojego rozbudowania, serwis jest całkowicie darmowy dla użytkowników, który strony są odwiedzane przez maksymalnie 5 mln użytkowników miesięcznie. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0