OnlineAplikacjeGoogle Keep

Google Keep Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Google Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
404

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Łatwy dostęp do notatek w internecie
  • Wersja mobilna i aplikacja Chrome zwiększa wygodę użytkowania
Minusy:
  • Brak możliwości tworzenia kategorii notatek

Google Keep to aplikacja online pozwalająca na łatwy dostęp do notatek w postaci żółtych karteczek, które niegdyś przyklejało się na monitorze komputerowym. Dziś od tego są niewielkie programy, które pozwalają na przechowywanie notatek w chmurze, dzięki czemu będziesz miał do nich dostęp na każdym komputerze.

 

Google Keep pozwala na tworzenie spersonalizowanych notatek. Możemy wybrać kolor tła czy przygotować listę z możliwością oznaczania zrealizowanych celów. Do notatki można dodać zdjęcie oraz przydzielić określoną lokalizację na mapie, jak również ustawić przypomnienie. 

 

Użytkownik może w łatwy sposób zarządzać notatkami: przenosić je do archiwum, zmieniać ich kolejność czy sposób wyświetlania. Mogą szczelnie wypełniać pulpit aplikacji lub pojawiać się w formie listy. 

 

Google Keep w swojej domyślnej wersji działała w oknie przeglądarki internetowej, ale użytkownicy Chrome mogą zainstalować dodatek, który będzie przenosił program do zakładki Aplikacje w pasku narzędziowym przeglądarki. Google Keep w tej wersji działa bez połączenia internetowego. Producent przygotował również aplikację mobilną na Androida.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0