OnlineAplikacjeHumble Bundle

Humble Bundle Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Humble Bundle, Inc
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
315

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Częstotliwość akcji
  • Dobre gry za kwotę, jaką chcesz przeznaczyć
  • Sprawnie działający system płatności
Minusy:
  • Oferta Humble Store jest niewielka

Humble Bundle to pionier akcji pozwalających na kupowanie zestawów gier za kwotę, którą określa sam nabywca. Zasada działania usługi jest prosta – organizatorzy przygotowują grupę gier, którą można kupić za dowolną kwotę – może to być cent, dolar lub setki dolarów. Wszystko zależy od hojności. Nabywca wybiera również cel, na który zostaną przeznaczone pieniądze.  Możliwe jest wspieranie organizatorów akcji, producentów gier i organizacji charytatywnych Child’s Play Charity i Electronic Frontier Foundation. 

 

W usłudze nowe gry pojawiają się co kilkanaście dni. Po dużym sukcesie akcji, Humble Bundle wystartowało również z Humble Weekly Sale, gdzie co siedem dni pojawiają się nowe gry oraz Humble Store – sklepie z cyfrowymi wersjami gier. Oferta sklepu jest wąska, ale szybko się zmienia i jest atrakcyjna cenowo – można zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent.  10% z zakupów jest przeznaczane na cele charytatywne. 

 

W Humble Bundle otrzymujemy dostęp do gier formie DRM Free oraz jako klucze na Steam, Origin czy Desura – wszystko zależy od konkretnych produkcji, które są dostępne w ofercie. Kody do aktywacji w usługach są dostępne od minimalnej wpłaty 1 dolara. Wersje DRM Free można pobrać już od wpłaty 1 centa na konto. Płatności możemy dokonać za pośrednictwem karty kredytowej, PayPal, Amazon Payments lub Google. Weryfikacja płatności następuje w ciągu kilku chwil, więc dostęp do gier jest błyskawiczny. Pełną ofertę zakupionych gier Humble Bundle możesz przeglądać w zakładce My Library, dzięki czemu w każdej chwili możesz pobrać gry w formie instalatora lub zip. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0