OnlineAplikacjeIndie Royale

Indie Royale Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Linden Research, Inc.
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
313

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Ciekawie rozwiązana modyfikacja ceny
  • Najczęściej gry aktywują się na Steam
Minusy:
  • Oferta gier jest najczęściej mniej atrakcyjna niż w Humble Bundle

Indie Royale to nietypowy sklep z cyfrowymi wersjami gier. Nie ma stałej oferty, tak jak Steam, ale działa na zasadzie akcji promocyjnych trwających od kilku do kilkunastu dni.  Różnic ze zwykłym sklepem jest jeszcze więcej. 

 

Serwis sprzedaje gry w formie bundli, czyli zestawów. Każdy produkt ma minimalną cenę, która wynosi z reguły kilka dolarów. Jest to kwota znacznie niższa niż standardowe ceny, na jakie wycenione są gry z każdego zestawu. Nabywca może kupić grę za minimalną kwotę lub dać więcej pieniędzy twórcom i organizatorom akcji. Cena jest uzależniona od szczodrości – jeśli nabywcy decydują się płacić minimalne kwoty, cena zestawu wzrasta; jeśli płacą powyżej minimum – maleje.  Płatność za gry można dokonać za pośrednictwem karty kredytowej lub PayPal.

 

Gry, które otrzymujemy w Indie Royale to najczęściej niezależne produkcje, które można aktywować na Steam, Desura lub pobrać bezpośrednio na komputer. Najczęściej to tytuły na platformę Windows, ale zdarzają się również edycje przystosowane do uruchomienia na Linuksie i Mac OSX.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0