OnlineAplikacjeJakDojade

JakDojade Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
City-Nav Sp. z o.o.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
560

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Wygodny w obsłudze
  • Wciąż rozwijany i ulepszany
Minusy:
  • Nie obsługuje wszystkich miast w kraju
  • Brak aplikacji mobilnej na Windows Phone 8

Jakdojade.pl to serwis mapowy przygotowany z myślą o osobach korzystających z publicznego transportu. Serwis pozwala na łatwą nawigację w komunikacji miejskiej - w swojej bazie ma linie tramwajowe, autobusowe i kolejkowe. Dzięki współpracy z przewoźnikami, Jakdojade.pl posiada aktualne rozkłady jazdy i dokładne schematy przystanków wpisane w mapę miasta. Możliwe jest wyszukiwanie linii, sprawdzanie planu całego przejazdu danego autobusu czy tramwaju oraz wyznaczanie optymalnej trasy przejazdu. Usługa korzysta z mapy eMapa.pl, która jest wykorzystywana w nawigacja NaviExpert, Mio oraz GoClever.

 

Jakdojade.pl posiada dane mapowe i komunikacyjne dotyczące kilkudziesięciu polskich miast. Jest to: Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Kraków, Łódź, Lublin, Trójmiasto, Olsztyn, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław,  Zielona Góra oraz Górnośląski Okręg Przemysłowy (Katowice i okolice). Administratorzy starają się wprowadzać kolejnych przewoźników, również tych w mniejszych miastach np. w Swarzędzu pod Poznaniem. 

 

Serwis działa całkowicie online, w oknie przeglądarki, ale użytkownicy mogą również pobrać aplikację na Androida iPhone'a lub Symbiana.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0