OnlineAplikacjeKalendarz Google

Kalendarz Google Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Google Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
479

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Możliwość synchronizacji z smarfonami
  • Duże możliwości konfiguracji
Minusy:
  • Brak opcji przypominania SMS-em

Kalendarz Google to z pozoru prosta aplikacja pozwalająca na zarządzanie swoim czasem, jednak bardzo szybko okazuje się, że to potężne, wieloplatformowe narzędzie. Program pozwala na planowanie całego dnia, tygodnia, miesiąca, a nawet lat. Możemy ustalić terminarz zadań, skonfigurować szczegóły wydarzeń: informacje dotyczące charakteru wydarzenia, miejsca i powtarzalności.

 

W ramach Kalendarza Google możliwe jest stworzenie kilku odrębnych terminarzy np. dotyczących szkoły, pracy, urodzin czy aktywności sportowych. Użytkownik może dać dostęp do nich innym internautom (za pośrednictwem e-mail), albo zostawić je prywatnymi. Warto odnotować możliwość konfiguracji dwóch typów przypomnień: od pop-upa, wyskakującego, gdy Kalendarz Google znajduje się w zakładkach przeglądarki aż po e-mail, którzy przypomina o jakimś wydarzeniu. Możliwości konfiguracji i dostosowania kalendarza są bardzo duże, więc aplikacja może być wykorzystywana zarówno w celach prywatnych, jak i do optymalizacji działania firmy.

 

Ogromną zaletą Kalendarza Google jest możliwość synchronizacji wpisów z smartfonami różnych producentów. Kalendarz może współpracować z Android, iPhone, Palm webOS oraz Windows Phone 8, co daje możliwość m.in. otrzymywania na komórkę przypomnień o wydarzeniach. W większości przypadków synchronizacja działa bardzo sprawnie i przebiega przez WiFi lub połączenie internetowe. 

 

Kolejnym plusem Kalendarza Google jest całkowicie polski i bardzo prosty interfejs. Wszystkie funkcje aplikacji są dostępne całkowicie za darmo, dzięki czemu kalendarz od giganta z Mountain View jest liderem w swoim sektorze rynku.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0