OnlineAplikacjeKaspersky Online Scanner 7.0 3

Kaspersky Online Scanner 7.0 3 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Kasperksy Lab
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
160 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
667

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Duże możliwości konfiguracji skanowania, jak na skaner online
  • Wykrywalność
  • Polska wersja językowa
Minusy:
  • Duża liczba pobieranych plików
  • Program działa w Javie, co może dla niektórych być problemem

Kaspersky Online Scanner to doraźne rozwiązanie antywirusowe pozwalające na przeskanowanie komputera pod kątem wirusów, trojanów, keyloggerów i innych zagrożeń. 

 

Aplikacja jest dostępna z poziomu strony internetowej – uruchamia się w oknie przeglądarki i wykorzystuje środowisko Java. Jeśli nie posiadasz oprogramowania do otwierania tego typu aplikacji online, program zapyta się Ciebie czy zainstalować odpowiednią wtyczkę. 

 

Po uruchomieniu  Kaspersky Online Scanner 7.0 3, program przystąpi do instalacji danych programu oraz aktualizacji bazy danych. Niestety, mimo że jest to skaner online, wartości pobieranych plików są duże – pobierzemy około 160 MB, z czego 156 MB to baza danych. Po zakończonym skanowaniu wystarczy zamknąć okno przeglądarki. Jeśli chcemy pozbyć się danych programu z dysku komputera konieczne będzie oczyszczenie plików tymczasowych. Kaspersky Online Scanner nie instaluje się do rejestru komputera i w Programie Files, a jedynie do katalogu tymczasowego. 

 

W odróżnieniu od wielu rozwiązań online, Kaspersky Online Scanner 7.0 3 posiada dość dużą funkcjonalność – pozwala na skanowanie konkretnych plików, folderów czy obszarów krytycznych, a także na tworzenie raportów. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0