OnlineAplikacjeKayak

Kayak Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Kayak
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
299

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Sprawne wyszukiwanie
  • Bogata oferta lotów
Minusy:
  • Szata graficzna może być lepsza

Kayak jest serwisie przygotowanym z myślą o osobach często podróżujących. 

 

Kayak pozwala na porównanie ofert z setek strony oferujących loty, hotele i samochody do wypożyczenia. Program pozwala na określenie dokładnej daty wyjazdu i wyszukiwanie najbardziej trafnych połączeń. Użytkownik może dokładnie skonfigurować parametry podróży i dobrać odpowiedni lot czy pojazd, poznając jednocześnie ceny, miejsce odbioru czy dane techniczne pojazdu (np. liczbę miejsc). Serwis obsługuje setki państw od Europy po Azję. Po wybraniu konkretnej oferty jesteśmy kierowani na witrynę firmy oferującej daną usługę, gdzie można dokonać rezerwacji i ustalić wszelkie szczegóły.

 

Serwis działa bez rejestracji, jednak po założeniu konta możesz mieć łatwy dostęp do wszystkich podróży dzięki zakładce MyTrips. Kayak działa online, ale warto również posiadać aplikację na smartfony i tablety, która daje dostęp do planu podróży w każdym miejscu na świecie.

 

Kayak jest usługą międzynarodową, działającą w ponad 30 krajach, która obsługuje miliard zapytań o wyjazdy każdego roku. Serwis jest dostępny za darmo, po polsku.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0