OnlineAplikacjeKsiążki Google

Książki Google Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Google Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
357

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Świetna wyszukiwarka
Minusy:
  • Nie wszystkie podglądy książek są odpowiednio długie

Książki Google, znane również pod nazwą Google Books, to narzędzie pozwalające na przeszukiwanie treści książek, przeglądanie ich i szybki dostęp do informacji na ich temat. Niektóre książki można kupić w wersji cyfrowej, inne zamówić, a cześć jest dostępna za darmo, w ramach publicznego dostępu. 

 

Bazę z książkami podzielono na kategorie, które można przeglądać z łatwością po tytułach czy okładkach. Usługa pozwala na przeszukiwanie książek i czasopism po treści. 

 

Strona książki posiada najczęściej okładkę, informacje dotyczące autora i wydania, jak również recenzje czy powiązane tytuły. Nie brakuje opisów i odnośników do wersji e-book i tradycyjnych wydań. Za pomocą Książki Google można również przeszukiwać skomputeryzowane biblioteki. 

 

Wybrane przez nas książki można przeszukiwać pod względem treści np. wpisując interesujące nas zagadnienie. Duża zaletą jest możliwość wykorzystania opcji Podgląd książki, która pozwala na zapoznanie się z jej fragmentami przed zakupem.

 

Książki można umieszczać w bibliotece i oznaczać kategoriami Ulubione, Do przeczytania, Przeczytane czy Właśnie Czytam. Użytkownicy urządzeń wyposażonych w system Android mogą kupować książki w Google Play i mają do nich dostęp na Książki Google, jak i na platformach mobilnych.

 

Korzystanie z Książki Google nie wymaga opłacania abonamentu. Serwis jest darmowy, a użytkownik może wydawać pieniądze na konkretne książki, choć nie jest to wymagane – usługę można wykorzystać tylko do wyszukiwania interesujących tytułów. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0