OnlineAplikacjemTranslator 0.9.4b

mTranslator 0.9.4b Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Translatory
Producent:
mLingua.pl
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
594

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Wykorzystanie sprawdzonego silnika Google Tłumacz
Minusy:
  • Znacznie mniej opcji niż Google Tłumacz oraz Bing Translator

Chcesz szybko przetłumaczyć kilka zdań na język polski? Możesz skorzystać z aplikacji online mTranslator, która daje możliwość elektronicznego tłumaczenia tekstu napisanego w jednym z kilkudziesięciu języków dostępnych w serwisie: od europejskich, przez azjatyckie, afrykańskie i z krajów obu Ameryk.

 

Program mTranslator, mimo że wygląda inaczej niż Google Tłumacz, korzysta z technologii stworzonej przez twórców najpopularniejszej przeglądarki internetowej.  Za jakość tłumaczenia odpowiada zaawansowany silnik Google. 

 

W odróżnieniu od Google Tłumacz, mTranslator nie pozwala na tłumaczenie całych stron internetowych oraz odsłuch przetłumaczonego tekstu. Zastosowano również limit na wielkość tekstu – jednorazowo możemy przetłumaczyć do 500 znaków, co de facto ogranicza możliwości tłumaczenia do kilku zdań za jednym razem. Z tego względu, warto sprawdzić w działaniu Google Tłumacz, który zapewni co najmniej taką samą (a nawet większą, ze względu na rozszerzony słownik) jakość tłumaczenia, jednocześnie dając większe możliwości jeśli chodzi o wielkość tekstu i funkcje dodatkowe. 

 

Jeśli ograniczenia tłumaczeń elektronicznych są zbyt duże, właściciel mTranslatora proponuje skorzystanie z oferty płatnej translacji tekstu przez zawodowców. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0