OnlineAplikacjemapGO

mapGO Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Mapy
Producent:
mapGO
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
453

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Duża baza POI
  • Czytelna mapa
Minusy:
  • Interfejs

Serwis mapGO to platforma dająca dostęp do szczegółowej mapy Polski zawierającej ponad 489 tysięcy kilometrów dróg. Mapa posiada adresowe plany miast i miejscowości, co ułatwia wyszukanie konkretnego numeru domu. Pełną informację adresową posiada 4226 miast i miejscowości. 

 

Ważnym elementem mapGO jest baza Punktów użyteczności publicznej (POI), która skupia w ponad 315 tysięcy miejsc.  Program daje możliwość samodzielnego dodawania punktów. Po założeniu konta można także dodawać ulubione miejsca i zdjęcia. Mapy pomogą być wykorzystane do osadzenia na stronie internetowej bez żadnych opłat dla serwisów, generujących do 15 tys. wyświetleń miesięcznie.

 

Serwis korzysta z zasobów firmy Imagis, która tworzy m.in. systemy nawigacyjne na urządzenia działające pod kontrolą systemu Android i iOS. Mapy są prezentowane w dwuwymiarowej formie i mogą być wykorzystywane do znajdowania konkretnych adresów na mapie, podawania współrzędnych geograficznych oraz wybierania najlepszej trasy między dwoma punktami. Program posiada zakładkę dla turystów – możliwe jest wyszukiwanie noclegów oraz pokazywanie ciekawych miejsc w regionie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0