OnlineAplikacjeMapy Bing

Mapy Bing Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Mapy
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
364

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Pełne pokrycie map Europy
  • Funkcja Bird’s Eye
Minusy:
  • Mniejsza liczba miast z obsługą Streetside niż w Mapach Google

Mapy Bing, znane globalnie jako Maps Bing, to odpowiedź Microsoftu na Mapy Google. Początkowo aplikacja działała pod nazwą Windows Live Maps, jednak teraz jest identyfikowana z marką Bing, którą zapoczątkowała wyszukiwarka internetowa Microsoftu.

 

Usługa twórców Windowsa daje dostęp do szczegółowych map drogowych państw z całego świata, w tym z Polski. Aplikacja pozwala również na oglądanie map stworzonych ze zdjęć satelitarnych oraz lotniczych (Brid’s Eye) i szybkie wyszukiwanie konkretnych ulic, jak również wyznaczanie tras przejazdu samochodem, komunikacją miejską lub pieszych wycieczek. Podczas tych czynności, w łatwy sposób możemy sprawdzić czy na danej ulicy nie ma korków lub robót drogowych. Mapy posiadają informacje o punktach użyteczności publicznej – szpitalach, sklepach, restauracjach. 

 

Użytkownik ma możliwość personalizowania map – zaznaczania interesujących go miejsc czy całych obszarów, zapisywania lokacji, kolorowania czy oznaczania pinezką. 

 

Mapy Bing posiadają odpowiednik Google Street View, zwany Streetside. Pozwala on na oglądanie mapy w taki sposób, jakbyśmy stali na ulicy. Niestety, oferta nie jest na razie tak rozwinięta jak w usłudze Google. Sfotografowanych miast jest mniej.

 

Mapę można w łatwy sposób wydrukować, zamieszczając nawet stosowny komentarz. Ułatwi to planowanie wycieczki bez dostępu do Internetu. Użytkownik może korzystać z map bez rejestracji czy jakichkolwiek opłat. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0