OnlineAplikacjeMój Wirtualny Stylista

Mój Wirtualny Stylista Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
oFeminin.pl
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
4694

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Prosta obsługa
Minusy:
  • Niewielka liczba stylizacji
  • Nierealistycznie wyglądające pasemka

Mój Wirtualny Stylista to aplikacja online serwisu oFeminin.pl pozwalająca na sprawdzenie jak będziesz prezentować się w nowej fryzurze. W programie możesz wczytać zdjęcie z dysku komputera (maksymalna wielkość to 5 MB) lub skorzystać ze zdjęcia modelki. Fotografie można modyfikować zmieniając oczy, usta, wysokość ramion czy kształt głowy. 

 

Następnym krokiem jest wybór fryzury - obok standardowych stylizacji, znajdują się również te przygotowane z myślą o ślubie oraz fryzury gwiazd. Użytkownik może wybrać kolor włosów oraz ewentualnie zastosować pasemka w różnych odcieniach.

 

W oknie programu możesz dostosować makijaż do wybranej fryzury  - tusz do rzęs, puder, pomadkę czy cień do powiek oraz akcesoria (np. okulary, kolczyki, soczewki). Stylizację można zapisać na serwerze producenta i powrócić do niej w przyszłości. 

 

Mój Wirtualny Stylista to aplikacja działająca za darmo, bez konieczności zakładania konta czy podawania swojego e-maila. Użytkownik może pobrać stylizację w formie wygodnego zdjęcia jpg, wydrukować, udostępnić na Facebooku lub wysłać jako e-kartę. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0