OnlineAplikacjeOpen FM

Open FM Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
GG Network S.A.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
375

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Duża liczba stacji
  • Dobra jakość dźwięku
  • Wygodny interfejs
Minusy:
  • Brak wyszukiwarki

Open FM to najpopularniejsza w Polsce platforma radiowa pozwalająca na słuchanie różnorodnej muzyki bez konieczności instalacji żadnego oprogramowania, ani rejestracji.

 

Usługa wyróżnia się czytelnym, schludnym interfejsem, dostępnym w polskiej wersji językowej. Podczas słuchania możemy podejrzeć okładkę albumu i sprawdzić rok wydania. Kanały można oceniać, tworząc własną listę ulubionych stacji. 

 

Użytkownik może zdecydować się na jedną z dziesiątek stacji oferujących piosenki niemal wszystkich gatunków: od hip-hopu, przez rock, metal, pop, disco polo, skończywszy na muzyce elektronicznej, filmowej, jazzie czy szantach. W ofercie dostępne są również stacje z najpopularniejszymi piosenkach z muzycznych stacji telewizyjnych (VIVA, MTV), jak również playlisty przygotowane z myślą o słuchaniu podczas pracy czy uprawianiu sportu.  Najpopularniejsi artyści mają nawet swoje prywatne kanały. Niestety nie stworzono tradycyjnej wyszukiwarki pozwalającej na szybkie wyszukanie stacji po nazwie. 

 

Serwis działa sprawnie, oferuje dobrą jakość dźwięku i nie obciąża komputera. Open FM można uruchomić w przeglądarce, jednak producent przygotował również aplikacje mobilne (iOS, Android, Windows Phone) oraz program komputerowy na Windows.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0