OnlineAplikacjeOutlook.com

Outlook.com Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Komunikacja
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
375

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Przejrzysty interfejs
  • Zintegrowany Office
  • Prywatność e-maili
Minusy:
  • Wyszukiwarka maili gorsza niż w Gmail

Niegdyś Outlook kojarzył się z komputerową aplikacją pozwalającą na pobieranie wiadomości e-mail z wielu skrzynek jednocześnie na dysk komputera. Dziś pod tą marką kryje się również rozbudowana usługa pocztowa Microsoftu, która działa całkowicie online, ale może zostać połączona z dowolnym klientem pocztowym.

 

Zarządzanie wiadomościami jest ułatwione dzięki możliwości katalogowania e-maili, oznaczania flagą ważnych wiadomości czy tworzenia różnego rodzaju reguł pozwalających na utrzymanie porządku. W poczcie możliwe jest zdefiniowane czasu, po jakim określone wiadomości czy biuletyny zostaną usunięte. 

 

Jeśli w e-mailu otrzymamy dokumenty tekstowe, będziemy mogli je łatwo otworzyć w online’owej wersji Microsoft Office, która jest dostępna za darmo. Outlook jest również połączony z innymi usługami Microsoftu takimi jak OneDrive.

 

Microsoft zapewnia, że nie analizuje treści w e-mailach by dostosowywać reklamy do naszych preferencji, co robi największy konkurent – Gmail. Producent stara się również na zapewnienie łatwego dostępu do poczty e-mail za pomocą urządzeń mobilnych – smartfonów i tabletów.

 

Bezpośrednio w skrzynce pocztowej możliwe jest czatowanie ze znajomymi z Facebooka, Skype’a czy Google+.  Serwis Outlook jest zintegrowany z Twitterem i innymi narzędziami społecznościowymi, dzięki czemu z poziomu poczty e-mail mamy dostęp do najświeższych informacji o znajomych: nowych zdjęciach, statusach, wypowiedziach.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0