OnlineAplikacjePDF to Word Online Converter

PDF to Word Online Converter Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
BCL Technologies
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
944

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • skuteczny silnik
  • szybki proces
  • możliwość zarządzania prywatnością
Minusy:
  • brak polskiej wersji

PDF to Word Online Converter to aplikacja online pozwalająca na łatwą i szybką konwersję plików PDF do plików odtwarzanych przez Word (RTF). 

 

Proces konwersji w PDF to Word Online Converter przebiega w kilku krokach: po wybraniu pliku PDF, ustalamy stopień prywatności naszego pliku i sposób w jaki chcemy dostać do niego dostęp (link lub e-mail). Następnie przebiega proces wysyłania pliku na serwer i konwersji. Następnie użytkownik zostaje przeniesiony do witryny z podglądem dokumentu i dostaje możliwość pobrania pliku na swój komputer.  Poza dokumentem Word (RTF), aplikacja daje również możliwość pobrania dokumentu HTML.

 

Aplikacja PDF to Word Online Converter charakteryzuje się zaawansowanym silnikiem konwersji, który gwarantuje staranne przekonwertowanie tekstu, tabel oraz różnego rodzaju stylów formatowania. 

 

Prezentowany program jest całkowicie darmowy i niezwykle skuteczny. Jedynym minusem dla nieznającego języka angielskiego, może być brak polonizacji, ale na szczęście – proces konwersji jest niezwykle intuicyjny. Pomóc w opanowaniu zasady działania programu może nasz poradnik działania PDF to Word Online Converter.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0