OnlineAplikacjePicasa Web Albums

Picasa Web Albums Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Google
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
402

Nasza ocena:

Henryk Tur
4,5
Plusy:
  • Darmowa
  • Łatwa obsługa

Picasa Web Albums to działający od 2006 roku serwis internetowy, pozwalający każdemu użytkownikowi na tworzenie własnych albumów oraz porządkowanie grafik. Miejsce na grafiki jest współdzielone z tym, które otrzymujemy w ramach usług Google takich jak Dysk Google i Gmail. Warto odnotować fakt, że tylko zdjęcia, których rozmiar przekracza 2048 x 2048 pikseli są odnotowywane w statystykach. Mniejsze nie są wliczane w zajęte miejsce. Gdy 15-gigabajtowa przestrzeń okaże się za mała, możliwe jest wykupienie płatnych planów od 100 GB wzwyż aż do 30 TB. 

 

Wszystkie wrzucane zdjęcia można udostępniać za pomocą Google+ oraz tagować je. Nadto na stronie zamontowane są narzędzia, pozwalające wykonanie aż 24 przekształceń fotek. Znajdziemy tu między innymi zmianą kolorystyki, postarzanie oraz inne efekty wizualne. Istnieje możliwość oglądania każdego ze zdjęcia na pełnym ekranie, można tez dodawać ekstra informacje, jak na przykład opis miejsca, w którym wykonano dane zdjęcie czy też komentarz na temat sytuacji prezentowanej na nim.

 

Picasa Web Albums jest doskonale zintegrowany z przeglądarką grafik Picasa, którą można pobrać z naszej strony. Nie jest jednak wymaganie jej w systemie, jeżeli chcemy używać sieciowego albumu. To świetne rozwiązanie dla osób, które chcą podzielić się z większym gronem znajomych fotkami z wakacji czy wyjazdu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0