OnlineAplikacjePrzycinacz Audio Online

Przycinacz Audio Online Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
123apps LLC
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
924

Nasza ocena:

Michał
5
Plusy:
  • Polska wersja
  • Prostota użytkowania
  • Wsparcie dla 150 formatów

Przycinacz Audio Online, mimo swojej prostoty, jest doskonałą aplikacją online, stworzoną z myślą o osobach, które chcą błyskawicznie przyciąć utwór muzyczny np. by wykorzystać go jako dzwonek do telefonu. Dzięki Przycinaczowi Audio Online jest to możliwe bez konieczności instalacji jakichkolwiek aplikacji. 

 

Przycinacz Audio Online działa całkowicie online, w oknie przeglądarki. Wystarczy wybrać plik z dysku, podać jego link lub wczytać z Dropbox czy Google Drive, by w ciągu chwili utwór został wczytany. Teraz za pomocą klawiatury lub myszki można wybrać fragment, który chcemy wyciąć i zapisać gotowy plik na dysku. Narzędzie może zostać wykorzystane do tworzenia dzwonków do iPhone czy innych telefonów obsługujących taką funkcję. Korzystanie z Przycinacza Audio Online nie powinno nastręczać problemów, ze względu na bardzo prosty, intuicyjny interfejs, dostępny w polskiej wersji językowej. Korzystanie z aplikacji jest całkowicie darmowe. 

 

Program daje również możliwość wycinania dźwięku z plików wideo - wówczas wystarczy tylko załadować plik wideo. Przycinacz Audio Online posiada wsparcie dla ponad 150 formatów plików multimedialnych, w tym  MP3, WAV, WMA, OGG, M4A.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0