OnlineAplikacjeScalacz Audio Online

Scalacz Audio Online Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
123apps LLC
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
3403

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Duża funkcjonalność
  • Prosta obsługa
  • Polska wersja
Minusy:
  • Ograniczenie do 750 MB

Scalacz Audio Online to narzędzie internetowe, działające w oknie przeglądarki, pozwalające na tworzenie kompilacji wielu plików dźwiękowych. Program może zostać wykorzystany np. do tworzenia miksu muzycznego lub scalania audiobooka podzielonego na niewielkie fragmenty. Możliwe jest również nagranie własnej ścieżki dźwiękowej, dzięki wsparciu mikrofonu i kamery, jaką posiada Scalacz Audio Online.

 

Aplikacja daje możliwość ustawiania kolejności odtwarzania, ustawiania interwałów oraz sposobów łączenia się plików. Utwory mogą płynnie przechodzić w siebie, przez funkcję stopniowego wyciszania kończącego się utworu i zgłaśniania drugiego. Można również zdecydować się na przechodzenie utworów bez zmian głośności. Po zdefiniowaniu wszystkich opcji użytkownik może pobrać na dysk plik. Na uwagę zasługuje intuicyjny interfejs, dostępny w polskiej wersji językowej. 

 

Scalacz Audio Online może zostać wykorzystany do połączenia gotowych plików dźwiękowych w dziesiątkach formatów (m.in. MP3, OGG, WMA, M4A, WAV). Aplikacja posiada ograniczenie rozmiaru pliku wynikowego na poziomie 750 MB. Nie ma ograniczenia liczby utworów. Program jest dostępny za darmo, bez funkcji premium.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0