OnlineAplikacjeSkroc.pl

Skroc.pl Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
skroc.pl
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
384

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Cztery domeny do wyboru
  • Brak reklam
  • Możliwość założenia konta
Minusy:
  • Nienowoczesny wygląd serwisu

Skroc.pl to serwis oferujący możliwość skracania adresów internetowych, co ułatwia dzielenie się długimi linkami, których wiele w Internecie.

 

Zasada działania serwisu skroc.pl jest bardzo prosta – na stronie głównej należy podać link do skrócenia np. http://procesor.pl/windows, następnie wybrać interesująca nas domenę (skroc.pl, latwy.pl, urwij.pl lub ulinks.net). Użytkownik może samodzielnie podać dalszą część adresu np. skroc.pl/programy lub postawić na losowy generator. Ostatnim etapem jest możliwość zastosowania maskowania, zabezpieczenia linka jako prywatny oraz wybrania długości jego ważności.

 

Skroc.pl należy do grona wielu serwisów oferujących funkcję szybkiego skracania linków. Jego zaletą na tle konkurencji jest duże rozbudowanie: możliwe jest dokładne spersonalizowanie adresu. Użytkownik może skracać linki bez rejestracji w serwisie, ale konto podpięte pod e-mail pozwala na łatwe zarządzanie adresami, co może być przydatne dla osób, które często korzystają z tego typu usług. Jedną z główny zalet serwisu jest brak reklam w skracanych adresach oraz duża stabilność serwera, dzięki czemu linki są cały czas sprawne. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0