OnlineAplikacjeSpotify

Spotify Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Spotify
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
668

Nasza ocena:

Michał
5
Plusy:
  • Podstawowa funkcja jest darmowa
  • Ogromna baza muzyki
Minusy:
  • Reklamy dźwiękowe mogą być uciążliwe, choć to logiczna cena darmowości

Spotify to propozycja dla miłośników muzyki – serwis zawiera ogromną bazę piosenek, którą można odtwarzać za darmo w oknie przeglądarki lub w aplikacji instalowanej na komputerze.

 

Przeglądarkowa wersja online Spotify daje dostęp do potężnej biblioteki pełnych płyt muzyków polskich i zagranicznych. Możliwe jest swobodne przeglądanie dyskografii artystów. Użytkownik może skorzystać z funkcji Odkrywaj muzykę, która uwzględniając nasze dotychczasowe muzyczne wybory, sugeruje jaki artysta może nam się spodobać. Poza tym, Spotify zawiera playlisty tworzone przez użytkowników, dziennikarzy i muzyków oraz radio składające się z tysięcy stacji, zawierających otwory różnych wykonawców. 

 

Użytkownicy mogą obserwować wybranych artystów, co pozwala być na bieżąco z nowościami wydawniczymi – serwis poinformuje nas o dodanej płycie czy singlu. Funkcję obserwowania można wykorzystywać również do śledzenia osób o podobnych gustach muzycznych. Dodatkowe funkcje, takie jak pluginy (np. LastFM) zawiera aplikacja instalowania na komputer. Spotify można również zainstalować w smartfonie i cieszyć się z muzyki w telefonie. 

 

Spotify w swojej podstawowej wersji jest dostępny za darmo – licencja darmowa uprawnia do słuchania muzyki bez ograniczeń, jednak między utworami pojawiają się reklamy w formie dźwiękowej, a aplikacja zawiera również banery graficzne.  Jakość odtwarzanej muzyki jest ograniczona do 96 kbps, co jest wartością wystarczającą większości użytkowników. Po zakupie miesięcznego abonamentu w wysokości niespełna 20 zł, Spotify nie posiada powyższych ograniczeń i daje dostęp do dodatkowych funkcji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0