OnlineAplikacjeSympatia Plus

Sympatia Plus Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Społeczności
Producent:
Grupa Onet.pl S.A.
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
442

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Przyjazny interfejs
Minusy:
  • Ograniczenia darmowego konta

Sympatia Plus to serwis Grupy Onet stanowiący uzupełnienie oferty podstawowego serwisu firmy, Sympatii.

 

Jeśli posiadasz konto na Sympatii, do Sympatii Plus możesz zalogować się bez konieczności przechodzenia przez całą procedurę rejestracji i test osobowości, który w Sympatii Plus jest rozbudowany i skupia się m.in. na odpowiedziach na scenki sytuacyjne typu: co robisz gdy widzisz, że on zostawił brudne skarpetki? 

 

Dużą zaletą serwisu jest wygodny, nowoczesny interfejs pomagający błyskawicznie zarejestrować się i wypełnić test osobom, które nie posługują się biegle komputerem. Po uzupełnieniu profilu otrzymujemy pierwszą porcję dopasowań, czyli profili osób, których charakter, wiek i wygląd najbardziej nam odpowiadają, z uwzględnieniem zdefiniowanego przez nas położenia geograficznego. W zakładce Wybierz Sam znajduje się zawsze 20 osób, które wykraczają poza twoje kryteria, ale możesz sprawdzić czy jednak mają szansę na zostanie twoją sympatią.

 

Abonament Premium daje dostęp do informacji o tym, kto odwiedzał twój profil, zwiększa liczbę dopasowań, które otrzymasz każdego dnia. Co więcej, otrzymasz również szersze informacje o innych użytkownikach np. możesz sprawdzić profil psychologiczny. Koszt abonamentu to co najmniej kilkanaście złotych miesięcznie, ale warto pamiętać, że funkcjonalność darmowego konta jest wyraźnie ograniczona. 

 

By zwiększyć bezpieczeństwo korzystania z serwisu Sympatia Plus możliwe jest logowanie się w szyfrowanym protokole HTTPS, wykorzystywanym m.in. przez serwisy pocztowe czy bankowe.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0