OnlineAplikacjeTargeo

Targeo Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Mapy
Producent:
INDIGO SP. Z O.O.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
375

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Wysoka dokładność mapy
  • Informacja o obciążeniu ruchu
  • Baza przydatnych miejsc
Minusy:
  • Wytyczana trasa nie zawsze jest najlepsza

Targeo to aplikacja online zawierająca aktualną mapę Polski, którą można swobodnie eksplorować, a także – wytyczać trasy przejazdu. Ogromną zaletą mapy jest dokładność: Targeo posiada dokładne adresy i obrysy budynków. 

 

Mapę do Targeo dostarcza firma Geosystems Polska, która jest dostawcą danych dla AutoMapy. Targeo korzysta również z tego samego silnika wyszukującego trasy, co AutoMapa, więc można uznać, że jest to wręcz komputerowa, online’owa wersja AutoMapy znanej z tradycyjnych urządzeń nawigacyjnych montowanych w samochodach.

 

Targeo pozwala na wytyczanie tras przez określone miejscowości, a także dobieranie drogi wedle preferencji: możemy omijać autostrady, drogi płatne czy kierować się szybkością pokonania tras lub jak najniższą liczbą kilometrów, które mamy do przejechania. Dużą zaletą jest możliwość łatwej nawigacji po mapie oraz płynne przybliżanie i oddalanie.

 

Mapa pozwala na sprawdzenie obciążenia ruchu w danej chwili, co pozwoli ominąć korki planując szybki wyjazd. Co więcej, Targeo posiada bazę różnych atrakcji (w zakładce Rozrywka), dzięki czemu możemy np. wyszukać kino i wybrać film, który obejrzymy po dotarciu na miejsce lub odnaleźć sklepy, restauracje, usługi finansowe (np. bankomaty) lub noclegi.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0