OnlineAplikacjeThe Old Reader

The Old Reader Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strony WWW
Producent:
The-Old-Reader
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
525

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Wygodny interfejs
  • Import z Czytnika Google
Minusy:
  • Brak aplikacji mobilnych

The Old Reader to agregator treści internetowych bazujący na technologii RSS, który stanowi alternatywę dla zamkniętego w 2013 roku Czytnika Google oraz jego pochodnych.  Program działa online – w przeglądarce i pełni rolę wygodnego, klasycznie wyglądającego czytnika. 

 

Do The Old Reader można zalogować się za pośrednictwem zwykłego konta użytkownika lub wykorzystując dane z Google i Facebooka. Dużą zaletą jest możliwość łatwego zaimportowania wszystkich subskrypcji np. z Czytnika Google. The Old Reader posiada wsparcie dla formatu OPML, który pozwala na eksport i import RSS-sów. Program został przystosowany do automatycznego przeniesienia wszystkich danych z zamkniętego Czytnika Google.

 

Aplikacja posiada prosty, lekki interfejs, który umożliwia błyskawiczne segregowania treści wedle zdefiniowanych kategorii. Dodawanie subskrypcji (kanałów) przebiega niezwykle prosto – wystarczy podać adres strony. RSS zostanie automatycznie wyszukany i dodany do wybranej przez nas kategorii. Przeglądane posty mogą automatycznie zaznaczać się jako przeczytane lub możemy samodzielne zdefiniować zasady dotyczące oznaczania postów. The Old Reader umożliwia komentowanie postów oraz komunikowanie się znajomymi, a także obserwowanie ich RSS-ów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0