OnlineAplikacjeTuba.FM

Tuba.FM Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Grupa Radiowa Agory
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
408

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Za darmo
  • Dziesiątki stacji
  • Mozliwość stworzenia własnej stacji
Minusy:
  • Reklamy przed włączeniem każdej stacji

Tuba.FM to serwis online, pozwalający na znalezienie piosenki lub gatunku muzycznego, a następnie odsłuchanie go za pomocą internetowej radiostacji. Strona skupia kilkadziesiąt stacji, na „falach” których znajdziemy kilka tysięcy artystów i dziesiątki tysięcy utworów. Mamy także możliwość przeszukiwania radiostacji pod kątem preferowanego gatunku muzycznego, np. pop, rock, disco. Jest to pierwszy polski serwis muzyczny, który potrafi dopasować muzykę do gustu słuchaczy. Po wpisaniu do wyszukiwarki na stronie nazwy ulubionego gatunku lub wykonawcy, podpowie radio na każdą okazję. Jeżeli użytkownik samemu chce podzielić się ze światem swoimi utworami, może założyć własną stację radiową, która wejdzie w serwis.

 

Przed rozpoczęciem słuchania stacji radiowej konieczne jest obejrzenie klipu reklamowego. Tuba.FM posiada aplikacje mobilne na iPada, Androida,  Windows Phone, Symbiana, Bada, BlackBerry oraz Samsung Gear oraz jest dostępna w telewizorach Smart TV.

 

Tuba.FM umożliwia pod tym względem sporo opcji konfiguracyjnych – od dodawania całych albumów po pojedyncze utwory. Nie kosztuje to ani grosza. Można używać tej strony w dowolnym momencie bez żadnych warunków,  jednak kto zdecyduje się na założenie konta, będzie mógł tworzyć listy ulubionych stacji oraz dostanie kilka dodatkowych funkcji. Można także użyć do logowania konta z Facebooka – otrzymujemy takie same możliwości, jak w przypadku normalnej rejestracji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0