OnlineAplikacjeUstream.tv

Ustream.tv Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Ustream.tv
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
562

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Spora liczba transmisji
Minusy:
  • Drogie plany Pro

Ustream.tv daje możliwość prowadzenia transmisji internetowych przez użytkowników i jest wykorzystywany jako platforma do publikacji materiałów wideo różnych firm i stacji telewizyjnych. W ramach aplikacji możliwe jest oglądanie materiałów sportowych, wiadomości ze świata, programów technologicznych czy podejmujących temat gier i nowych technologii. 

 

Transmisje prowadzone przez użytkowników mogą mieć wysoką jakość - nawet w HD, ale tylko w płatnych planach. Rozpoczęcie nadawania na Ustream.tv jest darmowe, ale serwis ma rozbudowane opcje premium. Za plan Pro należy zapłacić od 99 do 999 dolarów  miesięcznie w zależności od popularności kanału. W przypadku pierwszej kwoty transmisję może oglądać w ciągu godziny 100 osób bez wyświetlanych reklam. W ostatniej - 5000 osób. Subskrypcja premium zwiększa możliwości analizy odwiedzin, dodaje integrację z Facebookiem i Twitterem oraz daje możliwość publikowania transmisji w formie Embed.

 

Poza możliwością prowadzenia transmisji na żywo, w Ustream.tv można również publikować materiały Offline. Tego typu filmy są dostępne tak jak pliki na YouTube (VOD). Transmisje i filmy nagrane przez Ustream.tv można łatwo przesłać na YouTube dzięki funkcji integracji z usługą Google.

 

Ustream.tv zostało zintegrowane z konsolach PlayStation 4, dzięki czemu z poziomu konsoli możemy prowadzić transmisje, prezentując jak gramy.  Prowadzenie transmisji jest możliwe również z komputera, tabletu czy enkoderów marki NewTek (modele TriCaster), LiveU, Digital Rapids oraz Teradek (np. VidiU, Cube).

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0