OnlineAplikacjeVOD.pl

VOD.pl Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Grupa Onet.pl S.A.
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
349

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Duża liczba materiałów
Minusy:
  • Oferta serwisu nie jest skonstruowana tak atrakcyjnie jak u konkurencji

VOD.pl, należący do Onetu, to serwis oferujący materiały filmowe na żądanie. Oferta materiałów składa się z seriali, filmów fabularnych, filmów dokumentalnych oraz programów telewizyjnych.  Katalog produktów składa się z materiałów z różnych telewizji oraz kanałów na YouTube.

 

Warto widzieć, że w VOD.pl można oglądać przedpremierowe odcinki seriali np. Ranczo, M jak Miłość czy Hannibal.  Za obejrzenie odcinka przed telewizyjnym debiutem należy zapłacić kilka złotych. Archiwalne odcinki są najczęściej oferowane bez opłat.

 

Na uwagę zasługuje oferta sportowa, a konkretnie: możliwość oglądania meczów Ligia Mistrzów. Użytkownik może kupić karnet na cały dzień lub dostęp do konkretnego spotkania. Poza tym, można oglądać materiały dodatkowe: wywiady, felietony wideo, skróty, studia na żywo, bramki i analizy meczowe.

 

VOD.pl posiada kanały odtwarzane na żywo, do których dostęp wymaga abonamentu np. Filmbox Live Start lub Extra.  Podstawą oferty serwisu są filmy: zarówno zeszłoroczne hity, jak i starsze produkcje, często mniej popularne. Wypożyczenie kosztuje od kilku do kilkunastu złotych. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0