OnlineAplikacjeWirtualny Alkomat Amii 4.0

Wirtualny Alkomat Amii 4.0 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
AMII
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
2180

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Przejrzysta prezentacja
  • Za darmo
Minusy:
  • Brak aplikacji mobilnej

Wirtualny Alkomat Amii 4.0 to aplikacja online pozwalająca za darmo obliczyć prawdopodobne stężenie alkoholu we krwi po spożyciu. 

 

Program pozwala sprawdzić stopień upojenia alkoholowego oraz długość trzeźwienia do stanu trzeźwości i absolutnej trzeźwości. Alkomat bazuje na danych podanych przez użytkownika: wadze, wzroście, płci, stopni nasycenia jedzeniem, długości picia i oczywiście rodzaju i ilości alkoholu jaki został w tym czasie przyjęty do organizmu.

 

Program pokazuje stan organizmu za pomocą czytelnych wykresów obrazujących ilość promili oraz godzinę, w jakiej użytkownik będzie je miał. W zależności od koloru wykresu, alkomat pokazuje stan upojenia, wskazujący, trzeźwości i absolutnej trzeźwości.

 

Warto pamiętać, że Wirtualny Alkomat Amii 4.0 bazuje na algorytmie matematycznym i nie można w 100% polegać na jego wiarygodności. To bardziej sugestia jaki poziom alkoholu najprawdopodobniej znajduje się we krwi, bowiem wiele zależy od specyfiki naszego organizmu i dyspozycji danego dnia.

 

Wirtualny Alkomat Amii 4.0 jest oferowany za darmo, bez konieczności rejestracji konta czy pobierania dodatkowego oprogramowania.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0