OnlineAplikacjeWirtualny Stylista ROSSNet

Wirtualny Stylista ROSSNet Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Season
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
2923

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Darmowa
  • Duża liczba fryzur
  • Prosta obsługa
  • Funkcja wydruku
Minusy:
  • Mało męskich fryzur

Wirtualny Stylista ROSSNet to aplikacja online przygotowana na zamówienie sieci sklepów Rossman, w której za darmo można sprawdzić swój wygląd w nowej fryzurze. 

 

Użytkownik może wczytać do systemu swoje zdjęcie portretowe (rozmiar do 600 x600 px, 10 MB) i nanosić na nie fryzury lub skorzystać z gotowych fotografii modelek.  W bibliotece fryzur  znajdują się stylizacje wieczorowe, codzienne oraz najnowsze trendy. Z programu mogą korzystać nie tylko kobiety - istnieje również kategoria dla mężczyzn. 

 

Za projekty fryzur odpowiada Jacek Olejniczak prowadzący salon Dom Sztuki w Łodzi. Użytkownik może sprawdzić również fryzury znane z głów gwiazd. Każda fryzura może być zaprezentowana w dziesiątkach kolorów posegregowanych w dwóch paletach: naturalnej oraz zwariowanej, w której znaleźć można odważne kolory np. różne odcienie fioletu. Po wybraniu interesującej stylizacji można wybrać opcję Porównaj, która wyświetla zdjęcia przed i po stylizacji, by rzetelnie ocenić czy w nowej fryzurze wglądamy lepiej.

 

Wirtualny Stylista ROSSNet daje możliwość zapisania fryzury w formacie zdjęcia JPG, wysłania e-mailem lub wydruku, po to by pokazać ją swojemu fryzjerowi. 

 

By mieć dostęp do wszystkich funkcji aplikacji, konieczne jest posiadanie darmowego konta w serwisie RossNet.pl. Wszystkie funkcje aplikacji są darmowe, a obsługa nie powinna nastręczać problemów - dostęp do funkcji jest łatwy - większość opcji znajduje się na dwóch paskach narzędziowych pod i nad zdjęciem, a fryzury wybieramy z menu z po lewej stronie ekranu. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0