OnlineAplikacjeWunderlist

Wunderlist Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Wunderkinder
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
585

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Duża liczba aplikacji mobilnych
  • Polska wersja
  • Przejrzysty interfejs
Minusy:
  • Bywają problemy z synchronizacją

Wunderlist to multiplatformowa aplikacja powalająca na tworzenie list zadań do zrobienia. 

 

Już po pierwszym uruchomieniu aplikacji widać, że twórcy przygotowali szereg kategorii (prywatne, praca, zakupy, filmy do obejrzenia, lista życzeń), które ułatwią organizowane zadań. Nic nie stoi na przeszkodzie by wprowadzić nowe kategorie. Użytkownik może skonfigurować powiadomienia, które będą pojawiały się na pulpicie lub będą przysyłane w postaci e-maila. Listy możemy wydrukować lub podzielić się nimi ze znajomym.

 

Wunderlist jest w stanie przechowywać notatki głosowe – wystarczy kliknąć ikonę mikrofonu i nagrać swoją notatkę. Program wspiera również interfejs dotykowy (można go włączyć w opcjach), a ciekawą opcją jest możliwość łatwej zmiany tła.

 

Wunderlist daje łatwy dostęp do notatek: aplikacja jest dostępna z poziomu strony internetowej oraz jako dodatek do przeglądarek, program komputerowy oraz aplikacja mobilna do smartfonów i tabletów. Program jest dostępny w polskiej wersji językowej. 

 

W swojej podstawowej wersji Wunderlist jest darmowy, jednak najbardziej wymagający użytkownicy mogą wykupić abonament Pro, który daje możliwość załączania plików, przydzielania zadań innym użytkownik oraz dodawania komentarzy. Jest to rozwiązanie skierowane głównie do firm, które mogą na podstawie Wunderlist Pro stworzyć narzędzie do rozdzielania zadań w pracy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0