OnlineAplikacjeZoho Docs

Zoho Docs Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
ZOHO Corporation
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
472

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • 5 GB na dokumenty wystarczy przeciętnemu użytkownikowi
  • Darmowy plan jest funkcjonalny
Minusy:
  • Drogie komercyjne subskrypcje

Zoho Docs to pakiet biurowy, oparty na technologii online, dzięki czemu zagwarantowana jest pełna mobilność. Dowolny program z oferty można uruchomić na wybranym przez nas komputerze, za pośrednictwem przeglądarki internetowej i zapisać dokument na serwerze firmy Zoho, bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania.

 

W skład pakietu Zoho wchodzi edytor tekstu pozwalający na importowanie plików Doc, Docx oraz Odt; arkusz kalkulacyjny oraz program do tworzenia prezentacji. Aplikacje zostały zbudowane w taki sposób, by radzić sobie z importem i eksportem plików do formatów używanych przez Microsoft Office oraz OpenOffice.  Zoho Docs posiada aplikację do synchronizowania dokumentów na dysku twardym komputera oraz wtyczkę, integrującą z Dropboksem. Aplikacja może być również wykorzystywana w telefonie: na Androidzie i iOS.

 

Zoho Docs oferuje kilka planów subskrypcji. Podstawowa, darmowa daje wirtualną przestrzeń dyskową na dokumenty o pojemności 5 GB, z ograniczeniem 100 MB na jeden plik. Dokumenty tworzone w aplikacji można udostępniać maksymalnie trójce znajomych. Poza tym, Zoho oferuje subskrypcje komercyjne: Standard oraz Premium. 

 

Pierwsza z nich jest przygotowana dla grup składających się z minimum 5 użytkowników, z których każdy płaci 5 dolarów miesięcznie, mając dostęp do 250 GB dysku (jeden plik - 5 GB). Dokumenty można udostępniać nieograniczonej ilości użytkowników. W wariancie Premium abonament kosztuje 10 dolarów, minimalna grupa użytkowników to 10 osób, a przestrzeń dyskowa wynosi 1000 GB.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0