OnlineGry100 m Race

100 m Race Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
Box 10
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
411

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Dobra grafika
Minusy:
  • Małe rozbudowanie

100 m Race to produkcja dla miłośników zawodów lekkoatletycznych. Bez żmudnych ćwiczeń możesz stanąć na bieżni i zmierzyć się w prestiżowych zawodach w biegu na 100 m. Gra posiada bardzo szczegółową, jak na grę flashową, trójwymiarową grafikę.

 

Gra 100 m Race jest stosunkowo prosta i mało rozbudowana – bierzemy udział tylko w jednym wyścigu. Kolejne etapy różnią się tylko poziomem trudności komputerowych przeciwników. Mechanika rozgrywki jest niezwykle prosta – grę obsługujemy tylko przy użyciu dwóch bocznych kursorów, które należy przyciskać w takim tempie, by biec jak najszybciej, ale nie można przesadzić, gdyż sprinter może się potknąć i upaść. Wówczas szansa na zwycięstwo jest zerowa, mimo że zawodnik szybko wstaje i równie błyskawicznie nabiera prędkości. 

 

Na koniec krótkiego wyścigu możemy sprawdzić swój czas i wziąć udział w kolejnych zawodach, w których biorą udział nieco lepsi zawodnicy. 100 m Race nie posiada rozbudowanej kariery czy trybu sieciowego, pozwalającego na wspólne mierzenie się z biegaczami. Mimo tego, grę można uznać za atrakcyjną w momencie, gdy mamy kilka minut na odprężenie. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0