OnlineGry11 Legends

11 Legends Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przeglądarkowe
Producent:
Upjers.com
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
368

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Rozbudowanie
  • Gra jest cały czas rozbudowywania
Minusy:
  • Nie jest tak popularna jak inne menedżery piłkarskie online

W 11 Legends możesz stać się menedżerem piłkarskim kierującym zespołem od strony organizacji treningów, aż po dzień meczowy. Gracz musi dbać nie tylko o formę i kondycję piłkarzy, ale również zajmuje się transferami, ustalaniem jednostek treningowych czy rozbudową boisk i stadionu, na którym rozgrywane będą oficjalne mecze. Poza tym, w 11 Legends można stawiać budynki przynoszące dochód np. bistro, gdzie kibice będą mogli nasycić się, a przy okazji poprawić stan klubowej kasy.

 

Gracz zaczyna z niewielkim klubem, grający w podrzędnych lidze, ale może doprowadzić go na sam szczyt, walcząc z innymi drużynami kierowanymi przez graczy. Gracze mogą brać udział w otwartych i prywatnych turniejach. Najważniejsze mecze w świecie 11 Legends będą rozgrywane na ogromnym, 145 tysięcznym stadionie. Jeśli rozwój twojego klubu będzie szedł bez problemów, to również on będzie mógł posiadać taki obiekt.

 

Twarzą menedżera piłkarskiego 11 Legends jest Lothar Matthäus, były niemiecki piłkarz i trener, którego można zatrudnić w grze jako łowcę talentów.  Wszyscy piłkarze, których znajdzie legendarny piłkarz będą szybciej zdobywali umiejętności, a ich talent będzie miał współczynnik 150%, co przyspieszy każdą jednostkę treningową o 50%.  Poza tym, gwiazda gry pojawia się również  jako szef restauracji czy specjalista od marketingu, co poprawia relacje sponsorskie. Każde zatrudnienie Matthäusa wiąże się ze sporym wydatkiem, ale pozwala szybko skierować się na drogę rozwoju biznesowego i sportowego.

 

W grze obowiązuje wirtualna waluta Gold, którą możemy kupić za prawdziwą gotówkę. Nie zmienia to faktu, że w 11 Legends można grać bez opłat.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0